על יום כיף לקבוצות

על יום כיף לקבוצות – הרבה יותר מסתם ליהנות!

ראשית, תודה רבה על המאמר לחברת avnegazit.co.il 

אחד הדברים הכי טבעיים בעולם הוא לקחת חלק מקבוצה. ילדים קטנים, בני נוער, אנשים מבוגרים וזקנים – כל אחד מהם שייך לפחות לקבוצת השתייכות אחד. כאשר אנחנו חלק מקבוצה אנחנו רוצים ליהנות מאווירה טובה וקשרים חזקים בנינו ובין החברים האחרים בה. איך ניתן להפוך קבוצה למגובשת וחזקה יותר? על ידי ימי כיף. יום כיף לקבוצות הוא הרבה יותר מסתם יום מהנה מאוד. זהו יום בו חברי הקבוצה לומדים להכיר אחד את השני ולהפוך להיות מגובשים ומחוברים יותר זה לזה. ימי הכיף של חברת "יום כיף" הם ימים מהנים מאוד שיש להם ערך מוסף רב.ניתן ללמוד על ימי הכיף המעולים שהחברה מארגנת. ימי כיף אלו כוללים ימי כיף של טיולי ג'יפים, משימות מאתגרות לקבוצות, תחרויות ספורט, שייט בירדן, רכיבה על סוסים, ימי כיף בטבע ובשטח ועוד…. .   

למה חשוב שנבלה ביחד כקבוצה

למעשה אם אנחנו חלק מקבוצה (למשל מועדון חברתי או מקום עבודה) חשוב שנבלה ביחד עם החברים האחרים בה. ימי כיף אלו יכולים להוות אתגר גדול מאוד. כאשר אנחנו מבלים ביחד כקבוצה אנחנו לומדים להכיר יותר טוב את החברים השונים בה. ככל שנכיר טוב יותר את האנשים שאנחנו עובדים איתם כך נוכל ליהנות יותר מהעבודה המשותפת איתם. פעילויות משותפות יכולות לאפשר לנו להרגיש פחות בודדים. כאשר קבוצה עורכת פעילויות לכל החברים בה, לכולם יש הזדמנות להרגיש חלק ממנה במקום להרגיש לא שייכים ולבד.

גיבוש קבוצתי – איך ניתן לשפר את האווירה בקבוצה שלנו?

גיבוש קבוצתי הוא דבר חשוב מאוד. קבוצה לא מגובשת היא קבוצה שיש בה הרבה מתח. זוהי קבוצה שלא יכולה להתמודד בצורה טובה עם משברים ושתיכשל פעם אחר פעם בהתמודדות עם אתגרים שונים. כאשר אנחנו משפרים את האווירה בקבוצה שלנו בעזרת ימי כיף ופעילויות מאורגנות אנחנו יכולים להפוך את הקבוצה שלנו למגובשת יותר וחזקה יותר. יום של טיול רכיבה על סוסים או יום בו כל חברי הקבוצה מבלים ביחד בים ונהנים מהפעלות שונות הוא לא רק יום מהנה מאוד אלא גם יום שגורם לנו להכיר אחד את השני לעומק. בימים אלו נוצרות חברויות ונקשרים קשרים שהם חזקים מאוד ויכולים להעניק לכל אחד בנפרד ולכל הקבוצה ביחד כוח.

למה חשוב לשמור ולהשקיע בקבוצה שלנו ואיך בדיוק עושים זאת?

כאשר אנחנו לוקחים חלק בקבוצה אנחנו חייבים לשמר אותה ולהשקיע בה. שימור והשקעה בקבוצה שלנו יאפשרו לקבוצה להתגבר על קשיים רבים ולהתמודד אל מול אתגרים שונים כמו מצבי לחץ שונים. כאשר כל החברים של הקבוצה מבלים ביחד אנחנו מקטינים את הסיכוי שהקבוצה תתרפק ושחברים שונים יעזבו אותה. שימור הקבוצה באמצעות ימי כיף יאפשר לנו לשמור על האיכות שלה ועל החיות והחיונית שלה.

קבוצה – למה לכל אחד מאתנו חשוב להשתייך לקבוצה?

בסופו של דבר כל אחד מאתנו צריך להשתייך לקבוצה חברתית. האדם הוא ייצור חברתי, אף אדם לא יכול לשרוד בלי להרגיש שייך לקבוצה או מבלי להיות חלק ממנה. השתייכות לקבוצה מעצימה אותנו ומאפשרת לנו לבטא את עצמנו. היא גורמת לנו להרגיש בטוחים יותר בעצמנו וביכולות האישיות שלנו. כאשר אנחנו הולכים ליום כיף אנחנו יכולים ליהנות מאוד ולקבל את ההזדמנות להיות חלק מקבוצה שתכיל אותנו ותקבל אותנו כמו שאנחנו ואז לא יהיה גבול להנאה שנרגיש כל יום מחדש בחברת האנשים שנמצאים בקבוצה שלנו.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2018: הבלוג של שירה - Travel With shira | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress