תקשור עם העולם שמעבר

רוחות, נשמות, העולם שמעבר, סיאנס ועוד, הם כולם מונחים אשר מעלים ברובנו תחושה של אי נוחות, מן סקרנות המשולבת בהרבה פחד, ובעיקר חוסר מודעות. מה קיים בעולם שמעבר? מה קורה אחרי המוות? האם בכלל קיימות רוחות, ואם כן מדוע הם באות לבקר? כל השאלות הללו מעלות אצלנו סקרנות, ורצון לדעת קצת יותר על העולם הזה.

מה זה אומר?  

תקשור היא שיטה אשר מסייעת לגלות גלגולים קודמים שאדם עבר באמצעות התבוננות בהילה האנרגטית אשר מצויה סביב גופו. שיטה זו משמשת לקליטה של מסרים מן העולם שמעבר, ודרך בה ניתן לתקשר עם הסביבה הבלתי נראית כמו ישויות ורוחות. יכולת התקשור טמונה באנשים מסוימים, והם אלו אשר יכולים לסייע לנו, ולשמש כמתווכים בין העולם שמעבר לעולמנו אנו. חשוב לצין כי שיטה זו שונה מסיאנס. בסיאנס, מושכים את הנשמה בכוח, ומפריעים לפעולתה היומית, בשיטה זו, הרוח מגיעה מיוזמתה, ובוחרת לסייע, כאשר לרוב מדובר בנשמה קרובה אלינו, אשר מעוניינת לספר דברים שלא הספיקה לומר.

כיצד מתבצע תקשור?   

פעולת התקשור מתבצעת באמצעות מתקשר או מתקשרת. המתקשר יושב אל מול הלקוח, תוך כדי שהוא עוצם את עיניו באופן חלקי, ומזיז את העפעפיים. פעולה זו מסייעת למתקשר להבחין בהילתו של המתוקשר, אשר באמצעותה יוכל לחזות בתכונותיו של האדם, ובגלגוליו הקודמים. הנשמה אשר מופיעה אל מול המתקשר, מופיעה לרוב כדמות ארצית, לעיתים כפי שהיתה לפני מותה, ולעיתים בדמותה הצעירה יותר. על מנת לזהות באיזה נשמה מדובר, הנשמה מציגה סימני היכר שונים, לעיתים במראה ולעיתים באמצעות תכונות או חפצים שונים. מתקשרים שונים לעיתים מעבירים את המסרים המתקבלים תוך כדי הפעולה, ולעיתים רק בתום הפעולה הם פותחים את עיניהם ומתחילים לדבר.

פעולה זו, כאשר היא נעשית ברמה גבוהה מאפשרת גישה וקבלת מסרים גם בנוגע לאנשים אחרים. לעיתים, המתקשר כאילו נכנס לגופה של הישות שהגיעה לבקר, ומדבר כאילו הוא עצמו הנשמה, ובמקרים מיוחדים המתקשר אפילו אינו מצליח לזכור את הפעולה.

מה ניתן להשיג באמצעות פעולה זו?    

התקשור היא פעולה אשר באמצעותה ניתן לשמוע, לראות ולהרגיש מסרים אשר מחוץ לתודעה, וליצור קשר עם ישויות חיצוניות. באמצעות פעולה זו ניתן לקבל הדרכה רוחנית בנוגע לשאלות או לבעיות אשר אין אנו יודעים כיצד להתמודד עמן. פעולה זו אינה נועדה על מנת לפתור בעיות, אלא להעניק הכוונה, או דרך חשיבה נוספת ונקודות מבט שונות, רחבות ועמוקות יותר. פעולה זו מסייעת לנו להבין כי אין אנו מצויים לבד, וכיצד לשחרר תקיעות אשר מאפיינת תקופה מסוימת של חיינו. תקשור היא פעולה אשר מאפשרת לנו הסתכלות רחבה יותר ושונה על היבטים מסוימים בחיינו עליהם לא נתנו את הדעת, ולהעניק לנו את הכלים והידע לפעול ולנתב את דרכנו בצורה קצת אחרת ממה שנהגנו לעשות עד כה.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2018: הבלוג של שירה - Travel With shira | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress