בחירה נכונה של מצלמות

התקנת מצלמות אבטחה וצפייה בבית או במשרד מרחוק הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו. עסקים אשר מעוניינים לאתר גנבים או מועלים בכספי החברה, בתים פרטיים ובניינים אשר מעוניינים לשמור על בטיחות החפצים ובני הבית, גני ילדים אשר התקינו מצלמות על מנת לאפשר להורים לצפות בילד ובהתנהגות הצוות כלפיו, הורים אשר התקינו מצלמות נסתרות על מנת לבחון את התנהגות המטפלת לפעוט, מצלמות סמויות אשר תפקידן לאתר התעללות של עובדים בקשישים ועוד. כל אלו מאפשרים לנו לצפות במתרחש במקום מסוים, גם בלי להיות נוכחים בו. השוק רווי במגוון רחב של מצלמות, ולעיתים קרובות אין אנו יודעים לעדות את הבחירה הנכונה. המדריך הבא יסייע לכם לבחור מצלמת אבטחה יעילה וטובה, המשיכו לקרוא.

סוגי מצלמות אבטחה  

ישנם ארבעה סוגים עיקריים של מצלמות:

  • מצלמות גוף: אלו הן מצלמות גדולות ומגושמות, נייחות, ומשמשות בעיקר להרתעה בפני פושעים וגנבים.
  • מצלמות כיפה: אלו הן מצלמות המחוברות לתקרה, צורתן כיפה עגולה, והן מאפשרות מעקב וצילום בזוויות רחבות.
  • מצלמות IR: אלו הן מצלמות הפועלות באמצעות טכנולוגיית אינפרא אדום, ומאפשרות ליצור תמונה טובה גם ביום וגם בלילה.
  • מצלמות IP: מצלמות חדשניות, אשר פעולות באמצעות רשת האינטרנט ומאפשרות צילום, הקלטה וצפייה במתרחש באותו הרגע במקום.

תנאי השטח אותו חשוב לצלם  

כעת, לאחר שאתם כבר מכירים את סוגי המצלמות הפופולאריים בשוק, חשוב לבחון את התנאים של השטח בו אתם מעוניינים שהמצלמה תותקן.

  • יום או לילה: תחילה עליכם להגדיר האם אתם מעוניינים בצילום לילי, חשוך, או בצילום במהלך היום. אם אתם מעוניינים שהמצלמה תקלוט תמונה טובה גם במקום חשוך, מומלץ להתקין מצלמות אבטחה כשירות לכך.
  • הקלטה: אם אתם מתקינים מצלמו במטרה לתפוס פושעים ומשיגי גבול שונים, או במטרה לצפות בנעשה בבית בזמן שאתם לא שם, מומלץ להוסיף רכיב הקלטה בעת הצילום.
  • קול: חשוב שתגדירו אם אתם מעוניינים בצילום תמונה בלבד, או גם בהקלטה של קול, על מנת לשמוע את המתרחש.
  • היקף השטח לצילום: יש להגדיר את היקף השטח אותו אתם מעוניינים לצלם, ולהתקין מצלמה אחת או יותר בהתאם לצורך. מומלץ לבקש סיוע מאיש מקצוע המתמחה בבטיחות על מנת להתקין מצלמות אשר יצלמו את כל השטח המבוקש. לעיתים, התקנה של מצלמת כיפה אחת מספיקה, אך אם מדובר בשטח גדול, יתכן ותצטרכו להתקין כמה מצלמות שונות, ולכוון אותם כך שיצלמו שטחים שונים.
  • איכות התמונה: חשוב לבחור את המצלמה בהתאם לאיכות התמונה אותה היא מספקת, ובהתאם לאיכות התמונה הרצויה.

גלויה או סמויה  

לבסוף, הפרמטר האחרון החשוב בבחירה של מצלמות אבטחה הוא ההחלטה האם אתם זקוקים למצלמה גלויה או סמויה. אם אתם מעוניינים כי המצלמה תשמש כגורם הרתעה, מומלץ להתקין מצלמה גדולה ומאסיבית, במיקום מאוד ברור. אם אתם מעוניינים בצילום סמוי של המקום, תוכלו לבחור במצלמות זעירות, ולהתקין אותם באזורים נסתרים.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2018: הבלוג של שירה - Travel With shira | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress